דילוג למידע מוצר
1 מתוך 1

delock.israel

מופה לסיבים אופטיים LC Simplex single-mode APC נ/נ

מופה לסיבים אופטיים LC Simplex single-mode APC נ/נ

מק"ט 87984

מחיר רגיל 19.00 ₪
מחיר רגיל מחיר מבצע 19.00 ₪
מבצע אזל המלאי
מופה סיבים אופטיים משמשת לחיבור או הארכה
של שני כבלים אופטים LC Simplex.
עבור Single-mode fiber APC
יצרן DELOCK גרמניה

Delock Optical Fiber Coupler LC Simplex female to LC Simplex female APC green

Optical Fiber Coupler LC Simplex female to LC Simplex female APC green - delock.israel

פרטים טכניים

מחבר צד אחד : LC Simplex נקבה
מחבר צד שני : LC Simplex נקבה
Insertion loss < 0.2 dB
Ceramic sleeve
With dust cover
עבור Single-mode fiber APC
טמפרטורה טיפולית : 40- עד 85 מעלות
מידות : 25.7x13.3x9.5 מ"מ
חומר : plastic
צבע ירוק 

קבצים

מפרט טכני

איתור:

צפייה בפרטים המלאים