דילוג למידע מוצר
1 מתוך 3

delock.israel

מגשר אופטי סינגל מוד SC Duplex - LC Duplex OS2 ז/ז

מגשר אופטי סינגל מוד SC Duplex - LC Duplex OS2 ז/ז

מק"ט 86548

מחיר רגיל 56.00 ₪
מחיר רגיל מחיר מבצע 56.00 ₪
מבצע אזל המלאי
אורך כבל

מגשר אופטי OS2 משמש לחיבור התקני רשת שונים למתג או ממיר מדיה עם יציאת אופטי

יצרן DELOCK גרמניה

Delock Cable Optical Fibre LC > SC Singlemode OS2

Cable Optical Fibre LC > SC Singlemode OS2 - delock.israel

פרטים טכניים

אורך כבל : 0.5 ן 1 ן 2 מטר

מחבר צד אחד : LC Duplex זכר
מחבר צד שני : SC Duplex זכר
תקן : Singlemode OS2
Fibre: 9/125 µm
Ceramic ferrule with dust protection
Insertion loss < 0.1 dB
Cable diameter: ca. 1.8 mm
LS0H (halogen-free)
צבע צהוב

קבצים

מפרט טכני מקט : 86548  מפרט טכני מקט : 84609

מפרט טכני מקט : 84610

איתור:

צפייה בפרטים המלאים