דילוג למידע מוצר
1 מתוך 1

delock.israel

טרנסיבר ג'יביק SFP לכבל אופטי LC Duplex MM תומך 1 גיגה DDM Interface

טרנסיבר ג'יביק SFP לכבל אופטי LC Duplex MM תומך 1 גיגה DDM Interface

מק"ט 86188

מחיר רגיל 199.00 ₪
מחיר רגיל מחיר מבצע 199.00 ₪
מבצע אזל המלאי

טרנסיבר MiniGBIC SFP משמש לחיבור כבל אופטי LC Duplex למתג עם כניסת SFP.

קצב העברת נתונים עד גיגה לשנייה

יצרן DELOCK גרמניה

Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM

SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM - delock.israel

פרטים טכניים

מחבר צד אחד : SFP זכר
מחברים צד שני : LC Duplex נקבה
תקן LC multi-mode / 1 Gbps 
קצב העברת נתונים :
Gigabit Ethernet up to 1 Gbps
תומך Digital Diagnostic Monitoring Interface (DDM)
Fibre: 50/125 µm, up to 550 m
Fibre: 62.5/125 µm, up to 275 m
850nm wavelength
טמפרטורה טיפולית : 20- עד 85 מעלות

קבצים

PDF

איתור:

צפייה בפרטים המלאים