דילוג למידע מוצר
1 מתוך 1

delock.israel

טרנסיבר ג'יביק SFP לכבל אופטי LC Duplex SM תומך 100Mbps

טרנסיבר ג'יביק SFP לכבל אופטי LC Duplex SM תומך 100Mbps

מק"ט 86021

מחיר רגיל 140.00 ₪
מחיר רגיל מחיר מבצע 140.00 ₪
מבצע אזל המלאי

טרנסיבר MiniGBIC SFP משמש לחיבור כבל אופטי LC Duplex למתג עם כניסת SFP.

קצב העברת נתונים עד 100Mbps

יצרן DELOCK גרמניה

Delock SFP Module 100Base-FX SM 1310 nm DDM

SFP Module 100Base-FX SM 1310 nm DDM - delock.israel

פרטים טכניים

מחבר צד אחד : SFP זכר
מחברים צד שני : LC Duplex נקבה
תקן LC single-mode / 100 Mbps 
קצב העברת נתונים :
Fast Ethernet up to 100 Mbps
תומך Digital Diagnostic Monitoring Interface (DDM)
Fibre: 9/125 µm, up to 20 km
1310nm wavelength
טמפרטורה טיפולית : 0- עד 70 מעלות

קבצים

PDF

איתור:

צפייה בפרטים המלאים